Помічай, упізнавай, поводься безпечно

Помічай, упізнавай, поводься безпечно

3 травня 2023 року педагогічний колектив Слов’янської спеціальної школи № 23  Донецької обласної ради взяв участь у онлайн-навчанні на тему «Ризики пов’язані з вибухонебезпечними предметами».

Інструктаж для педагогічних працівників провів Володимир Сацик,  представник  Міжнародної гуманітарної благодійної організації  з розмінування «The HALO trust».  На заході  присутні ознайомилися  з алгоритмом дій при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, правильним поводженням у небезпечних ситуаціях, різновидами вибухонебезпечних предметів та принципом їх дії, знаками та маркуванням небезпечних територій,  а також надав практичні рекомендації педагогам  щодо підвищення  обізнаності здобувачів освіти про ризики вибухонебезпечних предметів. Під час лекції фахівець провів презентацію найбільш поширених небезпечних знахідок та  зазначив, що при виявленні вибухонебезпечних предметів потрібно дотримуватися порядку дій, зокрема, першочергово телефонувати до екстрених служб.

В умовах воєнного стану  важливо знати, що потрібно робити в будь-якій непередбачуваній ситуації. Поводьтеся безпечно! Будьте обережні! Пам’ятайте, життя понад усе!

 Висловлюємо щиру подяку Міжнародній гуманітарній благодійній організації  з розмінування «The HALO trust» за змістовну, цікаву зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *