Попередження терористичних проявів – запорука безпеки

На виконання листа Головного управління Служби безпеки України в Донецькій і з метою посилення інформаційних заходів, спрямованих на інформування та попередження населення щодо дій у разі виникнення проявів терористичного характеру та навчання правилам безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 12 листопада  2021 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради з дотриманням санітарно-епідемічних вимог  відбулася зустріч здобувачів освіти з працівниками ДСНС Кишинським Дмитром, Зобовим Сергієм і Непомнящих Костянтином.

Співробітники ДСНС довели до учнів загальні рекомендації щодо дій в екстремальних ситуаціях, правила та порядок поводження при загрозі здійснення терористичного акту та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів. Також нагадали, що у разі виявлення небезпечних знахідок потрібно повідомляти про це екстрені служби за номерами телефонів «101» та «102».

До уваги школярів були представлені муляжі і фрагменти вибухонебезпечних предметів.

Після проведеної бесіди працівники служби вручили учням  тематичні пам’ятки та листівки.