Прощавай, рідна школо!

Прощавай, рідна школо

Прощавай, рідна школо,
Тільки знай, сумуватиму я,
Пам’ятай ті слова золоті:
Ти для нас – найдорожча в житті!
Наталія Май

Сьогодні завершуються освітні заняття 2022-2023 навчального року. Для всіх учасників освітнього процесу цей рік запам’ятається роком неочікуваних викликів, тривог, хвилювань та небачених перемог!

І у тяжку хвилину випробувань і негараздів ми завжди згадуємо найдивовижнішу сторінку нашого життя – шкільне дитинство, яке огортає нас теплими обіймами і приємними спогадами.

31.05.2023 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради для здобувачів освіти випускних класів було проведено  останній онлайн-урок «У колі друзів» (10-Б клас, класний керівник Котляров Леонід) і «Останній шкільний урок» (12 клас, класний керівник Одинченко Ігор), до яких радо приєдналися адміністрація школи і педагогічний колектив.

Теплі спогади про шкільне життя, щирі слова привітань і побажань, слова вдячності  перетворили останній урок на зворушливе і незабутнє свято.

Любі випускники, вітаємо вас із закінченням школи! Нехай вам не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі!  Щасливої життєвої долі вам, вагомих успіхів і миру!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи