Разом для найкращого Інтернету

6 лютого 2024 року відзначається День безпечного Інтернету.

Мета якого поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій серед дітей та молоді, обізнаність з інтернет-етики і загроз протизаконного контенту.

У світі, де цифрові технології стають необхідністю в повсякденному житті, багато батьків прагнуть забезпечити своїх дітей доступом до цифрового світу, не завжди усвідомлюючи всі його можливі небезпеки.

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі у Слов’янській спеціальній школі № 23 було проведено низку тематичних заходів.

Особливу увагу приділено підвищенню цифрової компетентності молодших учнів, які під керівництвом вчителя Дьогтєвої О.Є. вчилися визначати та уникати небезпек у Інтернеті під час вікторини «Мій безпечний Інтернет».

Учитель Ворошило С.С. провів з учнями 8-А класу інтерактивне заняття на тему «Дотримання правил безпеки платежів і розрахунків в Інтернеті. Платіжне шахрайство» з  формування знань з платіжної безпеки в молодого покоління.

Педагог Савін М.Ю. у 7-Б і 9-Б класах провів тематичні уроки, під час яких здобувачі освіти опрацювали правила безпечної роботи в мережі Інтернет, розглянули можливі загрози,  як для користувача, так і для його устаткування, а також обговорили засоби їх попередження.

Під час уроків інформатики вчитель Кривошеєнко Д.А.  для здобувачів освіти 11-А та 12-А класів провів онлайн-вікторину, у ході якої школярі  закріпили знання з основних правил безпечної роботи в Інтернеті.   Інструктивні рекомендації, розміщені на платформі Classroom  Дмитром Кривошеєнком,  стали важливим додатковим ресурсом для учнів та їхніх батьків у підтримці безпечного Інтернет-середовища.          Завдяки спільним зусиллям вчителів та батьків  молоде покоління набуває не лише знань, але й навичок, необхідних для безпечного та відповідального користування Інтернетом.