Разом проти насильства

25-29 вересня 2023 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької облради проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

Протягом тижня у 3-12 класах класними керівниками було проведено ряд заходів, спрямованих на протидію булінгу, формування навичок вирішення конфліктів мирним шляхом,   навичок відповідальної та безпечної поведінки дітей та молоді:  антибулінгові  уроки, тематичні бесіди й виховні години ««Стоп БУЛІНГ», «Як подолати булінг», «Ми – проти булінгу», «Булінг: міфи та реальність», виховні заходи  «Світ – без насильства» «Зупинимо булінг разом!» тощо.

Соціальний педагог  Крейдун О.В. для здобувачів освіти 7-А класу організувала цікаву і корисну онлайн-зустріч за темою «Булінгу не місце в нашому житті».

Проведенні заходи сприяли  підвищенню рівня усвідомлення здобувачами освіти гостроти проблеми  булінгу,  формуванню практичних  навичок розпізнавати,  попереджати, а також припиняти будь-які прояви насильства. Кожен із нас може зробити свій внесок у боротьбу з цією проблемою, а разом – ми можемо створити безпечне та дружнє середовище  для всіх учасників освітнього процесу!