Резиденція Святого Миколая

Резиденція Святого Миколая. На театралізовану виставу «Подорож до Святого Миколая» завітав і сам Святий Миколай.

20 грудня 2021 року на театралізовану виставу «Подорож до Святого Миколая» від здобувачів освіти і педагогів Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради завітав і сам Святий Миколай. Тож, за доброю традицією, наступного дня всіх учасників освітнього процесу гостинно відкрила двері Резиденція Святого Миколая, де діти  занурились у справжню казку з неймовірними дивами  і провели час пізнавально, цікаво та весело!

На початку святкового дійства кожен клас дарував  Святому Миколаю пісні, величальні вірші,  загадки, колективні  танці, подарунки, виготовлені власноруч.

1 Резиденція Святого Миколая

2 Резиденція Святого Миколая

3 Резиденція Святого Миколая

4 Резиденція Святого Миколая

5 Резиденція Святого Миколая

6 Резиденція Святого Миколая

Після презентації своїх талантів діти завзято долучилися до майстер-класів, які проводили  помічники Святого Миколая – педагоги школи.

Додали святкового настрою й активні ігри, розваги, танці і, звичайно ж, солодкі подарунки від Святого Миколая.

Протягом двох чарівних днів можливість відвідати Резиденція Святого Миколая об’єднало всіх у велику дружню шкільну родину.

Щиро дякуємо педагогам школи, які створили справжню казку для дітей!