Роби Шоу NOW

Онлайн шоу-талантів «Роби Шоу NOW!» Для кожного музиканта, вокаліста, танцюриста  вкрай важливо знати оцінку своїй роботі, мати слухача та вірити у власні сили.

Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи – і в долі людини.

Участь та перемога хореографічного ансамблю «Шоколад» і вокального ансамблю «Мажор» Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради в такому авторитетному міжнародному онлайн шоу-талантів «Роби Шоу NOW!» – це знакова подія на шляху кожного виконавця, оскільки шоу допомогло талановитій молоді ще раз повірити у себе, у свій талант та унікальність!

За результатами оцінювання міжнародного онлайн шоу-талантів «Роби Шоу NOW!» хореографічний ансамбль «Шоколад» і  вокальний ансамбль «Мажор» посіли призові місця і отримали дипломи, медалі, скляні кубки.

Вітаємо наших талановитих переможців і їх керівника Гладиш Людмилу та бажаємо  невичерпного оптимізму, натхнення і досягнення нових висот.

Особливу вдячність  висловлюємо  адміністрації та організаторам шоу-талантів «Роби Шоу NOW!» за розвиток мистецтва серед дітей та молоді. Завдяки таким заходам культурний простір України збагачується новими іменами, досягненнями молодих митців та дитячими успіхами!