Шкільні новини  «School Тime»

Шкільні новини «School Тime» - 27 листопада

Шкільні новини  «School Тime». 27 листопада 2022 року шкільна медіагрупа представили десятий випуск  новин  «School Тime».

Незрівнянні ведучі Попова Ярина (здобувачка освіти 6-А класу) і Чернов Максим (здобувач освіти 9-А класу) ознайомили глядачів із найважливішими подіями, які відбулися в освітньому закладі протягом тижня:  відзначення шкільною спільнотою Всесвітнього дня дитини, Дня Гідності та Свободи. Особливу увагу Ярина та Максим звернули на  трагічну сторінку історії України – Голодомор 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, унаслідок яких  втрачено  мільйони людських життів. До акції «Запали свічку» (26.11.2022 року о 16:00) долучилась адміністрація школи, педагоги, здобувачі освіти та засвітили вогники у вікнах як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу України!

Група шкільних  кореспондентів  висвітлила новини у рубриках «Календар знаменних дат»,  «Наші іменинники»,  «Прогноз погоди».

За доброю вже традицією випуск шкільних новин закінчився рубрикою «Музична хвилинка». Дякуємо за чудовий випуск  новин «School Тime»! Із нетерпінням чекаємо наступний!