Шкільні новини  «School time»

Шкільні новини «School time»

Шкільні новини  «School time». 16 жовтня 2022 року шкільна медіагрупа представили п’ятий випуск  новин  «School time».

Незрівнянні ведучі Пацкань Тимур (здобувач освіти 9-А класу) та  Кучеренко  Поліна (здобувачка освіти 11 класу)  ознайомили глядачів із найважливішими подіями шкільного життя:  корекційно-виховними заходами, які були проведені у школі до Дня пам’яті  трагедії Бабиного Яру (29 вересня вчителем історії Гладишем Валерієм),  до Всесвітнього дня захисту тварин (4 жовтня класними керівниками) і  до Дня захисників і захисниць України (14 жовтня класними керівниками і вчителями школи).

Група шкільних  кореспондентів  висвітлила новини у рубриках «Календар знаменних дат»,  «Наші іменинники»,  «Психологічна підтримка»,  «Прогноз погоди». Дякуємо за чудовий випуск  новин «School time»! Із нетерпінням чекаємо наступний!