Слов’янськ – територія щасливих людей!

Щороку у другу суботу  вересня жителі Слов’янська відзначають день рідного міста.

Цьогоріч місто Слов’янськ святкує 376-у річницю від дня заснування. Датою заснування Слов’янська вважають 1645 рік, коли для захисту від нападів татар між Торськими озерами було побудовано фортецю Тор, яка поклала початок нинішньому Слов’янську. У 1794 році місто отримало назву Слов’янськ.

Напередодні святкування Дня міста з дотриманням санітарно-епідемічних вимог здобувачі освіти і педагогічний колектив Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради школи не зрадили своїм давнім традиціям та взяли участь у спортивних і корекційно-виховних заходах.  Підготовча робота розпочалась із виготовлення святкових стіннівок: учні школи разом із педагогами пізнавали та відкривали визначні сторінки історії рідного міста. За допомогою лаконічних описів та схем вони відгадували архітектурні пам’ятки давнього Слов’янська. Водночас школярі відкривали імена культурних та державних діячів, діяльність яких була пов’язана з рідним містом. Результатом плідної роботи стала історична виставка «Слов’янськ у старих сімейних фотографіях».

Легкоатлетичний марафон

Дружню атмосферу, непереможну згуртованість, позитивні емоції подарували своєму місту вихованці школи під час легкоатлетичного марафону (організатор Одинченко І.В.), у якому взяли участь і педагоги школи.

Вітаємо всіх слов’янців і гостей міста зі святом! Бажаємо, щоб у Слов’янську завжди панувала суспільна злагода, взаємна повага й довіра і щоб в дитячих серцях ніколи не згасала любов до рідного міста!