Співпраця батьків і школи – необхідна умова розвитку сучасної дитини

З метою належного інформування батьків та надання відповідей на актуальні питання щодо організації освітнього процесу  в умовах воєнного стану, ефективного забезпечення взаємодії сім’ї та школи 31.08.2023 у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради відбулися загальношкільні батьківські онлайн-збори «Органiзацiя роботи закладу освiти на 2023-2024 навчальний рiк».

Директорка школи Нана Ушкалова  ознайомила присутніх із підсумками роботи навчального закладу за 2022-2023 навчальний рік та поінформувала  батьків  про основні напрямки, завдання, нові виклики і можливості роботи школи у новому навчальному році. Батьки отримали вичерпні відповіді на хвилюючі питання щодо організації освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році.