Співпраця школи та сім’ї в умовах воєнного стану

Організація  якісного освітнього процесу, безпечної життєдіяльності в умовах воєнного стану та навчання її засадам здобувачів освіти є пріоритетним завданням як для школи, так і для батьків вихованців.

Напередодні весняних канікул класні керівники 3-12 класів провели онлайн батьківські збори,  які стали платформою для  конструктивного діалогу, обміну думками, планування спільних дій, підтримки  та співпраці між педагогами та батьками. Особливу увагу було приділено питанням безпеки під час канікул, адже в умовах воєнного стану ця тема залишається надзвичайно актуальною. У ході зустрічей батьківська спільнота отримала цінні поради та рекомендації щодо правил безпечної поведінки дітей під час канікул.

Вчителі  підвели підсумки  успішності учнів, окреслили план дій щодо закінчення навчального року. Разом з батьками педагоги шукали шляхи до покращення освітнього процесу, підкреслюючи важливість чіткої позиції дорослих та свідомого ставлення дітей до своїх обов’язків.

Обговорювалися питання відвідування онлайн-уроків, ролі батьків у підтримці мотивації дітей, а також важливість сімейної підтримки у профорієнтації старшокласників.

Щиро дякуємо батькам за активну участь, небайдужість та спільне прагнення до успіху наших дітей. Бажаємо всім гарного відпочинку та нових сил для плідної роботи та навчання!