Спорт – прапор оптимізму

Спорт – прапор оптимізму. 10 вересня 2022 року в м. Кам’янське (Дніпропетровська область) в плавальному басейні «МіКомп» відбулися змагання з плавання, присвячені Дню фізичної культури і спорту України.

У змаганнях взяли участь вихованці спортивних шкіл: дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» і комунального закладу «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю» (м. Краматорськ, Слов’янськ, Соледар, Миколаївка, Маріуполь, Дніпро), до складу якого входять неперевершені спортсмени, здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради Грицько Максим і Попова Ярина.

Наші вихованці вкотре продемонстрували силу, витривалість і блискучу спортивну підготовку.

За результатами змагань Грицько Максим (здобувач освіти 10-А класу) отримав нагороду «Кращий спортсмен».

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, призами та солодощами.

Вітаємо  Максима Грицька та Ярину Попову з вибореними призовими місцями і бажаємо нових перемог!