Спорт вищих досягнень

Вітаємо учнів нашої школи Максима Чернова та Максима Грицька, майстрів спорту України, спортсменів ДО ДЮСШОІ, з призначенням стипендії Президента України

(Указ Президента України від 22 грудня 2023 року № 839/2023 «Про призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у Всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів») і здобувачку освіти Ярину Попову, чемпіонку Кубка України з плавання серед осіб з інвалідністю, з призначенням стипендії від місцевого бюджету Слов’янської міської військової адміністрації! Ваші досягнення – результат невичерпного таланту і наполегливої праці в ім’я України! Бажаємо вам міцного здоров’я, подальших спортивних успіхів та нових перемог!