Спортивний челендж до Дня міста

Спортивний челендж до Дня міста. Не секрет, що спорт дуже корисний не тільки для дітей, а і для дорослих.

Заняття спортом покращують емоційний стан людини, допомагають від психологічної перевтоми, покращують  емоційний стан  та підвищують  настрій.

Саме з гарним настроєм шкільна спільнота Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради   під керівництвом педагога Одинченка  Ігоря взяла участь у  спортивному челенджі, присвяченому  Дню міста – рідному Слов’янську.  До шкільного заходу залюбки долучилися педагоги кафедри технології спеціальної та інклюзивної освіти Донбаського державного педагогічного університету.

Діти і дорослі продемонстрували гарну фізичну підготовку, витривалість , спритність та силу, і вкотре довели, що  українців не перемогти.

Спортивний челендж  подарував учасникам  незабутні враження, позитивні емоції і покращив психофізичний стан.