Стежками дитячих мрій до майбутніх звершень

Немов на крилах чарівного птаха, промайнули чотири роки безтурботного дитинства – чотири роки, наповнені знаннями, друзями, сміхом та щирими посмішками.

І ось, 29 травня 2024 року, настав час попрощатися з початковою школою.

Вчительки початкової школи Тетяна Котлярова та Олена Дьогтєва організували для учнів 4-А і 4-Б класів незабутнє онлайн-свято, яке наповнило серця дітей, батьків та запрошених педагогів теплом, любов’ю та приємними спогадами.

Останній урок підвів межу між безтурботним дитинством та юністю, сповненою нових знань і відкриттів. Діти разом із казковими героями, вирушили у захоплюючу подорож мальовничими лісовими стежками, де на них чекали цікаві інтерактивні завдання, веселі ігри та захопливі пригоди.

Збираючи літери ключового слова, яке допоможе їм у подальшому навчанні, маленькі мандрівники продемонстрували кмітливість, логічне мислення та командний дух. І ось, нарешті, розгадка знайдена – «НАПОЛЕГЛИВІСТЬ»! Ця риса, безсумнівно, стане компасом для випускників початкової школи у їхньому подальшому шкільному житті.

Від щирого серця вітаємо випускників початкової школи та їхніх батьків із здобуттям першої ланки освіти! Нехай шлях до знань буде для вас легким та цікавим, а наполегливість допоможе вам здолати будь-які вершини!          Дякуємо батькам за співпрацю, розуміння та підтримку! Нехай наша спільна праця на благо дітей завжди буде такою ж плідною та приємною!