Діти – квіти життя!

Діти – квіти життя

Діти – квіти життя! Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року – Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

У Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької облради адміністрація і  педагогічний колектив спрямовують свою діяльність на створення затишного, комфортного, освітнього, корекційно-розвивального середовища для дітей з візуальними порушеннями. У  реаліях сьогодення це питання набуває особливої актуальності.

З нагоди Всесвітнього дня дитини  в освітньому закладі відбулася онлайн-виставка  дитячих малюнків «Країна моїх прав». У своїх чудових роботах здобувачі освіти продемонстрували знання про свої права і щире прагнення  жити щасливо у мирній Україні!

20 листопада 2022 року вчитель історії та правознавства Валерій Гладиш провів серед здобувачів освіти онлайн-опитування «Як я знаю свої права та обов’язки», у ході якого учні школи проявили стійкі знання своїх прав та обов’язків,  вміння практично застосовувати отриману інформацію в житті.  Результатом цієї інноваційної форми роботи став цікавий правовий відеоролик. Проведені заходи до відзначення Всесвітнього дня дитини  подарували нашим діткам гарний настрій і позитивні емоції, відчуття постійної підтримки і взаєморозуміння!