Міфи та реальність про наркотики

Міфи та реальність про наркотики

Питання наркоманії, що постало перед  світовим суспільством, не втрачає своєї актуальності.  Наркоманія  – це тяжке, соціально небезпечне  захворювання. Особливо жахливо те, що  у найбільшій групі ризику є підлітки.

За даними досліджень, саме  підлітки із властивими їх віку чуттєвістю виявляються найбільш незахищеними і психологічно безпомічними перед життєвими труднощами, або ж  не бажаючи обирати адаптивні способи зняття напруги і перевтоми, можуть  долучатися до наркотичних речовин. У зв’язку з цим велика  увага вчителів, практичних психологів та соціальних педагогів приділяється  комплексній профілактиці наркоманії, яка включає інформаційно-пропагандистські, соціально-культурні заходи.

 З метою пропаганди здорового способу життя,  інформування учнівської молоді стосовно питань, пов’язаних із вживанням наркотиків, з’ясування найбільш поширених причин вживання підлітками психоактивних речовин (ПАР), вплив на організм і соціальні наслідки згубної пристрасті з 20.03.-24.03.2023 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької  облради було проведено інформаційно-мотиваційний тиждень «Наркотику – ні! Знати, щоб жити!».

Протягом тижня педагогами проводились уроки здоров’я, години спілкування, виховні бесіди  «Складові здорового способу життя», «Небезпечна пристрасть»,  «Правда про наркотики»,  «Майбутнє та наркотики – не сумісні!» тощо.

Члени президентської ради шкільної дитячої організації «Веселка», педагоги Наталія Савіна та Людмила Гладиш підготували соціальний антинаркотичний відеоролик «Міфи та реальність про наркотики». Заходи,  проведені в рамках інформаційно-мотиваційного тижня «Наркотику – ні! Знати, щоб жити!»,  дозволили  цілеспрямовано здійснити процес виховання з формування стійкої життєвої позиції і культури здорового способу життя  у здобувачів освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *