Місія сучасної освіти – виховання патріота

Місія сучасної освіти – виховання патріота. Сучасна українська школа – це простір, у якому формується особистість громадянина-патріота.

Генерування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей; свідомого громадянина, що спирається на ідеї патріотизму, поваги до культурних цінностей українського народу, його історико-культурного надбання і традицій; особистості, готової до змін заради виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України – основоположні напрями діяльності Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради, що відповідають нагальним вимогам і викликам сучасності.

Методологічною основою створення й функціонування системи національно-патріотичного виховання учнів з особливими освітніми потребами є системний, компетентнісний, особистісно орієнтований підходи і принципи Концепції національно-патріотичного виховання. Цілісна модель виховної системи Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради на основі загальнонаціональних  цінностей дає можливість створити єдиний  простір для виховання справжнього громадянина-патріота, сім`янина, професіонала.  Саме така  стратегія  виховання формує майбутній розвиток Української держави.