Ми – маленькі українці!

То – прекрасна Україна,
Нашого народу дім.
                   Р. Кабальчинська

На сучасному етапі розвитку України національно-патріотичне виховання підростаючого покоління посідає одне з провідних місць у педагогічній науці. Патріотизм сьогодні – це не мода, а виклик сучасності. Й результативність і якість виховання патріотично налаштованої особистості, зі стійкою громадянською позицією  залежить від послідовності та системності у проведенні комплексу заходів, використанні інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на розвиток патріотичного духу.

Здобувачі освіти  3-А та 2–Б класів під керівництвом вчителів Котлярової Т.А., Котлярової С.В. з 16.03. по 20.03.2023 року  взяли участь у Всеукраїнських дистанційних конкурсах «З Україною в серці!», «Скарбниця народної мудрості», «Людина починається з добра» в рамках проєкту «Всеосвіта»  й посіли призові місця:

• дистанційний конкурс «З Україною в серці!»: Панюхно Матвій – І місце; Сікалова Єлизавета, Кравцова Марія – ІІ місце; Савченко Поліна,  Світлична Кіра, Шевелєв Микита  – ІІІ місце; Школьніков Андрій, Щербак Матвій – сертифікати  учасників:
  • дистанційний конкурс «Людина починається з добра»: Сікалова Єлизавета – І місце;
  • дистанційний конкурс «Скарбниця народної мудрості»: Панюхно

Матвій – І місце; Лісовська Ганна – ІІ місце.

Такі онлайн-конкурси дають змогу перевірити рівень знань здобувачів освіти з візуальними порушеннями, сформовані патріотичні цінності,  їхню обізнаність  у всіх сферах людської діяльності, а також заряджають шаленою енергією, особливо тоді, коли  діти ще й стають переможцями.

Шанувати своє, рідне – це наш святий обов’язок! Цінуйте мудрість нашого народу, самобутність його культури, звичаїв. Вітаємо наших переможців та їхніх керівників і бажаємо творчих успіхів і натхнення!