Найкращі шкільні новини – “School Time”

Найкращі шкільні новини - "School Time"

Найкращі шкільні новини – “School Time”. 13.11.2022 року шкільна медіагрупа презентувала восьмий випуск  новин  «School time».

Бездоганні ведучі Лапченко  Дар’я і Лапченко  Олександра (здобувачки освіти 5-В класу)  ознайомили глядачів з актуальними подіями життя освітнього закладу. Окрему увагу Дар’я й Олександра звернули на Всеукраїнське свято – День української писемності та мови, яке щороку українці всього світу відзначають 9 листопада – і розповіли про проведені  у школі заходи до Дня української писемності та мови, які відбувалися у рамках Тижня української мови та літератури з 07.11 по 11.11 2012 року.

Шкільні кореспонденти висвітлили захопливі й корисні  факти у рубриці «Календар знаменних дат», а також привітали наших іменників.

Цікавою сторінкою шкільних новин «School time» у цьому випуску стала «Музична хвилинка». Дякуємо медіагрупі за чудовий випуск  новин «School time»! Із нетерпінням чекаємо наступний!