Найцікавіші новини «School  Time»!

Найцікавіші новини «School Time»!

Найцікавіші новини «School  Time»! 19.02.2023 року шкільна медіагрупа презентувала сімнадцятий випуск  новин  «School Тime».

Талановита ведуча Ярина Попова (здобувачка освіти 6-А класу) ознайомила глядачів із подіями насиченого шкільного тижня. Особливу увагу Ярина П. звернула на відзначення у школі державного свята – Дня єднання, зазначивши, що у  День єднання 16.02.2023 року в нашому освітньому закладі  відбулися різноманітні заходи:  тематичні онлайн-уроки,   години спілкування,  класні години, онлайн-заходи, виховні бесіди, акції, фотомарафони, челенджі.

Група шкільних кореспондентів висвітлила цікаві  факти у рубриках «Наші іменники», «Календар знаменних дат», «Прогноз погоди».

Завершився 17-й випуск новин рубрикою «Музикальна хвилинка».

Дякуємо медіагрупі за чудовий випуск  новин «School Time»! Із нетерпінням чекаємо наступний!