Наповнимо творчістю та веселкою наші серця

Наповнимо творчістю та веселкою наші серця

Наповнимо творчістю та веселкою наші серця. Кожен із нас – особистість, яка має власні інтереси, уподобання, погляди на життя та принципи, уміння та навички вирішувати по-своєму поставлені задачі.

Й всі люди наділені певним талантом, головне – знайти і розвинути його. І це є одним із головних завдань, над яким працюють педагоги Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради, докладаючи максимум творчих та педагогічних зусиль, щоб виховати майбутнє покоління талановитим і креативним, що гідно прославлятиме нашу рідну Батьківщину.

З 13 по 17 березня 2023 року з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти з візуальними порушеннями у школі проходив Тиждень мистецтва та креативу «Наповнимо творчістю та веселкою наші серця».

У рамках Тижня мистецтва та креативу був проведений дистанційний фестиваль «Креативна зірка», урочисте відкриття якого відбулося в онлайн-форматі 13.03.2023 року. Під час заходу були представлені учасники та учасниці фестивалю, члени журі та програма Тижня:

1-й день – «Мої захоплення»: презентація відеороликів-візитівок учасників;

2-й день – «Фантазійний образ»: тематичні світлини від учасників та учасниць фестивалю;

3-й день – «Фестиваль Талантів»: відео або фото, на яких учасники фестивалю демонструють свої таланти (декламування віршів, спортивні вміння, творчі досягнення тощо);

4-й день – «МастерШеф»: світлини зі стравою від учасників та учасниць фестивалю;

5-й день – «Дитяча усмішка»: тематичне фото учасників.

Протягом 13-17 березня відбувалося активне онлайн-голосування за переможців у номінації  «Зірка глядацьких симпатій» у Теlеgram-каналі Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради, результати якого будуть оприлюднені 20.03.2023 року.

Вчителька музичного та образотворчого мистецтва Ольга Сєбова протягом Тижня мистецтва та креативу «Наповнимо творчістю та веселкою наші серця» провела різноманітні цікаві заходи:

13 березня – презентація авторського відеоролика «Лекція-концерт «І знов Барвінок зацвітає, мов синій вогник навесні» до 140-річчя від дня народження Якова Степового – видатного українського композитора, педагога, музичного критика, музично-громадського діяча;

14 березня – відкритий онлайн-урок музичного мистецтва у 5-А класі на тему: «Музичні та хореографічні ансамблі», у ході якого здобувачі освіти дізналися про історію ансамблю, його види та групи інструментів. Створена педагогом позитивна емоційна атмосфера сприяла відвертому спілкуванню, мотивуванню здобувачів освіти на активну творчу діяльність під час онлайн-уроку й успішній реалізації навчально-виховних цілей (виховання емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу). На уроці були присутні заступниця директора з навчально-виховної роботи Яніна Сіробаба, заступниця директора з виховної роботи Надія Салюк, класний керівник 5-А класу Наталія Савіна, які відзначили високий професіоналізм і педагогічну майстерність Ольги Юріївни Сєбової;

 15 березня – презентація авторського відеоролика «Коли оживають музичні знаки» та виставка малюнків здобувачів освіти «Стилізовані фантазії»;

16 березня – відеоролик «Візуальне мистецтво вулиць «Мовчазна розмова міст», у якому учні 6-12 класів представили власні ескізи муралів;

17 березня – «Всі ми потрібні, всі важливі»: творчі виступи учнів школи.

У рамках Тижня мистецтва та креативу до загальносвітового флешмобу виконання танцю Венздей Аддамс із серіалу «Wednesday» приєдналися учениці нашої школи під керівництвом талановитої вчительки Людмили Гладиш, презентувавши феєричний відеоролик «Танцювальний марафон».

Тож протягом Тижня мистецтва та креативу всі учасники освітнього процесу мали можливість продемонструвати свої таланти і здібності й отримати незабутні позитивні враження.

Побажаємо нашим дітям і надалі творчих успіхів, креативних звершень та розвитку власного таланту.

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *