Неперевершені стипендіати

Неперевершені стипендіати. У 2022 році стипендії від PARIMATCH FOUNDATION отримали 25 найкращих спортсменів з інвалідністю, віком від 12 до 17 років з 14 регіонів України.

Серед талановитих і неперевершених стипендіатів – двоє здобувачів освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради:  Ярина Попова і Максим Грицько.

20 грудня 2022 року на урочистій церемонії, яку проводили  директор комунального закладу «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю» Юрій Оніщенко і заслужені тренери України, заслужені працівники фізичної культури та спорту України Андрій Казначеєв і  Світлана Казначеєва, Ярині і Максиму було  вручено сертифікати на отримання стипендії спортсменам з інвалідністю. Вітаємо наших спортсменів-стипендіатів і бажаємо  перемог та нових рекордів!