Перші березневі квіти

Перші березневі квіти

Перші березневі квіти. Після довгої виснажливої зими мріється про щось радісне і нове, про весняні та світлі зміни в житті, про особливу чарівність пробудженої природи у першоцвітах.

Зануритись у творчу весняну атмосферу з передчуттям перших квітів дозволив здобувачам освіти 2-8-х класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради 07.03.2023 року онлайн майстер-клас «Квіти для матусі», який  професійно провела педагог-організатор Наталія Савіна.

Захід об’єднав у неформальній обстановці учасників освітнього процесу, які нині знаходяться в різних куточках України й світу. Учасниці та учасники під час зустрічі  мали можливість зайнятися творчістю, долучитись до спілкування з друзями  та відволіктись від буденності, отримати позитивні емоції та гарний настрій, а головне – виготовити подарунок власними руками для своєї найріднішої людини.

Діти із великим захопленням розфарбовували, вирізали та клеїли свої невеличкі сюрпризи. Кожен проявив свою власну фантазію, неповторність  та індивідуальність.

Дякуємо Наталії Савіній за прекрасний майстер-клас і чудову зустріч!

Салюк Надія, заступниця директора з навчально-виховної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *