Позитивні новини  –  «School  Time»

«School Time» - актуальні новини

Напередодні весняних канікул креативна медіагрупа подарувала шкільній спільноті чарівний весняний настрій, презентувавши двадцять перший випуск новин «School Тime».

Незрівнянні ведучі Фільчак Діана (здобувачка освіти 9-А класу) і Кучеренко Поліна (здобувачка освіти 11 класу) ознайомили глядачів із головними подіями насиченого шкільного життя: проведення Тижня мистецтва та креативу, онлайн-фестивалю «Креативна зірка», флешмобу виконання танцю Венздей Аддамс із серіалу «Wednesday», відзначення Дня добровольця, акції «Поділись щастям» до Міжнародного дня щастя.

Особливу увагу глядачів Кучеренко Поліна звернула на всебічну обдарованість учнів нашої школи. Так, здобувачі освіти стали переможцями у Міжнародному конкурсі мистецтва «TALENT TIME» і XVI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок», у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «З Україною в серці» від проєкту «Всеосвіта», довівши незламність, силу таланту і безмежні можливості.

Група шкільних кореспондентів висвітлила цікаві факти у рубриках «Наші іменники», «Календар знаменних дат», «Прогноз погоди».

Також у 21-ому випуску новин медіагрупа нагадала батькам і дітям про правила безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану у рубриці «Безпечні канікули». Дякуємо за яскравий випуск новин «School Time»! До наступної зустрічі!