Разом ми робимо цей світ добрішим

Разом ми робимо цей світ добрішим. Зважаючи на складні часи для нашої країни, українським дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції.

Саме тому,  БФ «Щаслива лапа» ініціював проведення  в освітніх закладах  3-7 жовтня 2022 року  ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин.

Педагоги та здобувачі освіти 2-12 класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  залюбки долучилися до проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти: у школі було проведено 15 уроків.

За активну участь у ІІІ Міжнародному уроці доброти Слов’янська спеціальна школа № 23 Донецької обласної ради отримала сертифікат від Голови правління  БО БФ «Щаслива лапа» Спектор Ольги Михайлівни. Дякуємо організаторам БФ «Щаслива лапа» за можливість проводити такі уроки доброти, які є не лише  антистресовими, а й дарують здобувачам освіти відчуття єдності у площині добра, гуманності, відповідальності.