«School  Time» – актуальні новини

«School Time» - актуальні новини

«School  Time» – актуальні новини. 26.02.2023 року креативна шкільна медіагрупа презентувала вісімнадцятий випуск  новин  «School Тime».

Незрівнянна ведуча Поліна Кучеренко (здобувачка освіти 11 класу) ознайомила глядачів  з актуальними подіями насиченого шкільного життя: проведення церемонії нагородження найкращих спортсменів, тренерів і діячів спорту «Спортивне сузір’я Донеччини-2022» (м.Київ), серед яких почесну нагороду отримали  педагог Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради, заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер штатної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів із порушеннями зору Ігор Котляров і випускниця нашої школи, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонка світу з пауерліфтингу серед жінок та юніорок, установниця двох світових рекордів Римма Багнюк; До Дня Героїв Небесної Сотні і річниці Незламності в освітньому закладі відбулися національно-патріотичні загальношкільні заходи для здобувачів освіти  2-12 класів;  з нагоди Міжнародного дня рідної мови педагогами початкових класів і вчителями-мовниками протягом 20.02.-24.02.2023 року було проведено низку різноманітних заходів.

Група шкільних кореспондентів висвітлила цікаві  факти у рубриках «Наші іменники», «Календар знаменних дат», «Прогноз погоди».

Вісімнадцятий випуск шкільних новин «School  Time» подарував глядачам масу вражень і радісних емоцій – нові  рубрики «З усмішкою», яку підготував талановитий педагог школи Максим Савін, і «Готуємо разом», у якій соціальний педагог Крейдун Оксана як справжня господиня  навчила правильно готувати обрядові страви на Масницю, перевершили всі очікування глядачів.

Завершився 18-й випуск новин рубрикою «Музикально-поетична хвилинка». Дякуємо медіагрупі за чудовий і незабутній випуск  новин «School Time»! Із нетерпінням чекаємо наступний!