«School Time» – актуально про головне

«School Time» - актуально про головне

«School Time» – актуально про головне. 12.02.2023 року невтомна шкільна медіагрупа презентувала шістнадцятий випуск  новин  «School Тime».

Незрівнянний ведучий Вязовіков Дмитро (здобувач освіти 12 класу)  розповів глядачам про шкільні події, які відбулися протягом тижня. Особливу увагу Дмитро звернув на відзначення у школі Дня безпечного Інтернету: 06-09 лютого 2023 року в освітньому закладі було проведено ряд заходів (години спілкування, онлайн-зустрічі, обговорення, тренінги, онлайн-заходи, класні години, квести із безпеки онлайн), гаслом яких було «Разом для найкращого Інтернету».

Команда шкільних  кореспондентів  висвітлили цікаві новини у рубриках   «Календар знаменних дат»,  «Наші іменинники»,   «Прогноз погоди». Дякуємо медіагрупі за чудовий випуск  новин «School Тime»!