«School  Тime» – актуально про головне!

«School  Тime» - актуально про головне!

«School  Тime» – актуально про головне! 20.11.2022 року вся шкільна спільнота мала можливість дізнатися про найважливіші новини у «School Тime».

У дев’ятому випуску  «School  Тime»  незрівнянні ведучі  Вінокурова Аріна (здобувачка освіти 11-А класу)  і Бєляєв Костянтин (здобувач освіти 9-А класу) розповіли глядачам про основні події насиченого шкільного тижня: Тиждень толерантності, Тиждень безпеки дорожнього руху, Міжнародний день відмови від паління.

Команда шкільних  кореспондентів  висвітлили цікаві новини у рубриках   «Календар знаменних дат»,  «Наші іменинники»,   «Прогноз погоди».

І за доброю вже традицією випуск шкільних новин закінчився рубрикою «Музична хвилинка». Щиро дякуємо творчій  медіагрупі  шкільних новин за інформативність та креативність! Чекаємо  нових зустрічей!