«School  Time» – найпопулярніші новини

«School Time» - найпопулярніші новини

«School  Time» – найпопулярніші новини. 12.03.2023 року  креативна медіагрупа школи презентувала двадцятий випуск  новин  «School Тime».

Талановитий ведучий Тимур Пацкань (здобувач освіти 9-А класу) ознайомив глядачів  із головними подіями  насиченого шкільного життя: проведення педагогом-організатором Савіною Наталією майстер-класу «Квіти для матусі», відзначення шкільною спільнотою Шевченківських днів 9 і 10 березня.

Група кореспондентів висвітлила цікаві  факти у рубриках «Наші іменинники», «Календар знаменних дат», «Прогноз погоди».

В улюбленій рубриці глядачів «Готуємо разом» учениця 3-А класу  Савченко Поліна поділилася чудовим і корисним рецептом «Омлет у духовці», майстерно приготувавши його власноруч.

Про заплановані на наступний тиждень цікаві заходи телеглядачі дізналися   у рубриці «Анонс».

Завершився 20-й випуск новин рубрикою «Музикальна хвилинка». Дякуємо медіагрупі за неперевершений випуск  новин «School Time»! Із нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!