«School  Time» – оперативні шкільні новини

19-ий випуск шкільних новин School Time

«School  Time» – оперативні шкільні новини. 05.03.2023 року   творча медіагрупа школи презентувала дев’ятнадцятий випуск  новин  «School Тime».

Неперевершена ведуча Аріна Вінокурова (здобувачка освіти 11 класу) ознайомила глядачів  з актуальними подіями  шкільного життя, а саме: проведення заходів із безпеки життєдіяльності у рамках Тижня цивільної оборони.

Група шкільних кореспондентів висвітлила цікаві  факти у рубриках «Наші іменники», «Календар знаменних дат», «Прогноз погоди».

Дев’ятнадцятий випуск шкільних новин «School  Time» ознаменувався новою рубрикою «Анонс», у якій глядачі змогли детально ознайомитися із насиченим шкільним життям поточного тижня. Так, ведуча Вінокурова А. нагадала глядачам про запрошення 07.03.2023 р. о 15:30 на  майстер-клас «Квіти для матусі», про  проведення 09.03.-10.03. 2023 р. Шевченківських днів і про урочисте відкриття шкільного конкурсу «Креативна зірка», яке відбудеться 13.03.2023 року.

Також  Аріна Вінокурова зробила важливе оголошення: шкільна медіагрупа запрошує до складу своєї команди юних блогерів. Тож, не зволікайте! Можливо, саме це ваш шанс – стати зіркою Інтернету.

Завершився 19-й випуск новин рубрикою «Музикально-поетична хвилинка». Дякуємо медіагрупі за чудовий випуск  новин «School Time»! До наступної зустрічі!