Шкідливим звичкам – ні!

Єдина краса – це здоров’я.
                                                                                       Г. Гейне

17 листопада 2022 року Україна разом зі світом відзначила Міжнародний день відмови від куріння. Ця дата (щорічно у третій четвер листопада) встановлена Американським онкологічним товариством у 1977 році і покликана звернути увагу суспільства на величезну шкоду нікотинової залежності на здоров’я людини, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення. Адже статистика ВООЗ дуже сумна: епідемія тютюнопаління  у ХХ столітті забрала з життя понад 100 мільйонів людей. У XXI столітті ця цифра може значно вирости.

До Міжнародного дня відмови від куріння за ініціативи представників шкільної дитячої організації «Веселка» під керівництвом педагога-організатора Савіної Н.Ю. здобувачі освіти старших класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради з метою надання учням інформації щодо згубних наслідків вживання тютюнових виробів на фізіологічний та психічний стани людини, пропаганди здорового способу життя та боротьби з тютюнопалінням  презентували соціальний відеоролик «Геть паління! Ми – здорове покоління!».

Впевнені, що такі виховні форми роботи сформують в учнівської молоді свідоме і відповідальне ставлення до здоров’я як загальнонародного надбання і національного багатства країни,  стануть нормою життя і поведінки.