Тепло наших сердець – воїнам України!

Тепло наших сердець - воїнам України!

Тепло наших сердець – воїнам України! День Збройних сил України – одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою, надією і вірою.

До Дня Збройних сил України здобувачі освіти  Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради взяли участь в обласному патріотичному флешмобі «Тепло мого серця для українського Воїна» від Донецької обласної бібліотеки для дітей та обласному флешмобі «Бій серця в ритмі ЗСУ!» від Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

У відеопривітаннях учні від щирого серця подякували нашим захисникам і захисницям за хоробре служіння державі й українському народу і побажали  усім воїнам, військовослужбовцям, що стоять на захисті України, здоров’я, вірних побратимів, оптимізму, бойової витримки, військової удачі та якнайшвидшого повернення до своїх родин!