«У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити»

У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити

«У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити». Не існує безталанних дітей, – такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів.

Дійсно, кожна людина талановита по-своєму: хтось має здібності до наук, хтось до музики, співів, танців, а в когось лежить душа до написання поезій.

«У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», – вважав Сократ, оскільки  обдарованість – це дар, але і він потребує багаторічної праці і наполегливості.

20 березня 2023 року відбулося урочисте онлайн-закриття дистанційного фестивалю «Креативна зірка», який проходив з 13 по 17 березня  у закладі освіти з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти з візуальними порушеннями. Під час заходу було оприлюднено  та нагороджено учасників і учасниць фестивалю, які протягом п’яти днів презентували свої творчі роботи. Усі присутні мали можливість ще раз насолодитися переглядом кращих  номерів від учасників фестивалю.

Діти та молодь, які взяли участь у фестивалі, проявили себе надзвичайно творчо, креативно, продемонструвавши свої найкращі таланти та захоплення.

Відповідно до рішення журі призерами фестивалю «Креативна зірка» стали:

Лісовська Ганна   у номінації «Натхнення»,

Солдатова Олеся у номінації «Фантазійний образ»,

Світлична Кіра у номінації «Чарівна усмішка»,

Савченко Поліна у номінації «Впевненість»,

Коротич Ангеліна у номінації «Калейдоскоп захоплень»

Калина Софія у номінації «МайстерШеф»,

Калашников Іван у номінації «Креативність»,

Драна Світлана у номінації «Краса та спорт»,

Фролов Роман у номінації «З Україною в серці»,

Дупак Дар’я у номінації «Артистичність»,

Князєва Єлизавета у номінації «Авторська поезія».

Коротич Ангеліна перемогла   у номінації  «Зірка глядацьких симпатій» за результатами онлайн-голосування, яке проходило у Теlеgram-каналі Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради протягом 13-17 березня.

Вітаємо наших талановитих переможців і бажаємо безмежної фантазії для креативних звершень та  невичерпного натхнення для творчих успіхів!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи