Відкритий урок як засіб поширення інноваційного досвіду

Відкритий урок

Відкритий урок як засіб поширення інноваційного досвіду. Онлайн-відкритий урок  у 7-А класі на тему: «Сила тяжіння. Вага тіла. Невагомість».

16.02.2023 року на платформі Google Meet  учителем фізики, тифлопедагогом, керівником методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу  Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради Дмитром Кривошеєнком було проведено онлайн-відкритий урок  у 7-А класі на тему: « Сила тяжіння. Вага тіла. Невагомість».

Структура відкритого онлайн-уроку, що містила роботу з мультимедійною презентацією,  електронною версією підручника, відеофрагментами у поєднанні з інноваційними  методами і прийомами (метод «Обери позицію», робота в групах «Невагомість: друг чи ворог?», асоціативний кущ «Сила», складання «Паспорта» ваги тіла як фізичної величини тощо) сприяли формуванню у здобувачів освіти з візуальними порушеннями стійких знань  про силу тяжіння, вагу тіла й невагомість; формуванню  алгоритмічних прийомів розв’язування фізичних задач на визначення сили тяжіння та ваги тіла; розвитку вміння спостерігати та аналізувати явища природи.

Для допитливих учнів та учениць педагог Кривошеєнко Дмитро підготував цікавий додатковий матеріал на платформі Google Classroom. На урок була запрошена заступниця директора з навчально-виховної роботи Яніна Сіробаба, яка відзначила високий рівень професіоналізму педагога Дмитра Кривошеєнка.