Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок»

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок». Головною метою кожного педагога, попри широкомасштабне  російське вторгнення,  є забезпечення  якісної освіти школярів, компетентніcного підходу до навчання, індивідуалізації навчального процесу і впровадження нових освітніх технологій.

З метою підтримки та розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти з візуальними порушеннями педагоги Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької облради активно залучають школярів до участі у Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді «На Урок», яка є унікальною можливістю за рівних умов для всіх продемонструвати свої знання і вміння.

Так, у  XVI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок»  учні школи 7-9-х класів посіли призові місця, довівши незламність і безмежні можливості. Вітаємо наших переможців і бажаємо подальшого інтелектуального та творчого росту, великих звершень у майбутньому.