Всеукраїнський конкурс «#ТГШ209: Таємниця генія Шевченка»

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко, який  поклав своє життя на вівтар служіння народові, палкими словами захищаючи свободу і незалежність батьківщини, честь і гідність народу.

Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу.

Щороку в Україні відзначаються Шевченківські дні 9 і 10 березня, які є чудовою нагодою вшанувати пам’ять і пізнати творчість генія українського народу.

У березні 2023 року здобувачі освіти 7-10-х класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради під  керівництвом педагогів української мови і літератури Бєляєвої О.О., Козлової  О.В. взяли активну участь у Всеукраїнському  конкурсі «#ТГШ209: Таємниця генія Шевченка», організованому освітнім проєктом «На Урок».

Розгадавши у завданнях «таємниці» Т.Г. Шевченка школярі  отримали дипломи І ступенів.

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому – прагніть вчитися, дізнаватися нове, розвиватися!