Я – козацького роду!

Я - козацького роду!

Я – козацького роду! Українське козацтво – феноменальне явище світової історії, яке не має аналогів у інших народів.

У минулому Україну називали «козацька земля», «козацька нація». Останні пів тисячоліття багато вчених, державних і політичних діячів інших країн сприймали козацтво як дивовижний винахід українського національного генія. Упродовж століть козаки були наймогутнішою військово-оборонною і духовною силою.

Й українське козацтво не зникло, бо є ми – українці. Ми, українці, живемо на своїй Богом даній та прекрасній землі. Були в нас часи розквіту, були й часи занепаду, були радісні часи та часи смутку. Але, чого в нас не відібрати – так це звитяги нашої козацької, куди б нас доля не закинула та в якій би ми стороні не проживали. І про цю звитягу ми маємо  пам’ятати, дізнаватись нове, пишатися тим, що уже знаємо!

Напередодні Дня Козацтва 12-14 жовтня 2022 року з метою популяризації історичних знань, поглиблення пізнання власної історії, патріотичного виховання та формування   історичної пам’яті здобувачі освіти 4-А класу Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  під керівництвом педагога вищої категорії Салюк Н.І. взяли участь у VІ щорічному Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!».

За результатами конкурсу наші учні продемонстрували, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки – Коротич Ангеліна, Бурлака Гліб, Калина Софія, Маглена Олександр, Осколков Кіріл  отримали призові місця! Вітаємо наших переможців і висловлюємо щиру подяку педагогу Салюк Н.І. за підготовку школярів до конкурсу!