З любов’ю в серці

З любов’ю в серці. День Святого Валентина, або Валентинів день, чи Свято усіх закоханих,  щорічно відзначають 14 лютого.

Назва свята походить від Святого Валентина, якого у цей день вшановують християни західного обряду.

В Україні та по всьому світу близькі люди 14 лютого обмінюються солодкими подарунками і листівками у формі серця –  «валентинками». Ця традиція дійшла до нас крізь століття: найдавніша «валентинка» була віршем, написаним у 1415 році Чарльзом, герцогом Орлеанським, коханій дружині.  Унікальне привітання зараз є частиною колекції рукописів Британської бібліотеки в Лондоні.

Але головною традицією на День святого Валентина у будь-якій країні і на будь-якому континенті залишається, звичайно ж, увага і любов до близьких людей, які поруч з вами, тому дарувати щось коштовне до Дня всіх закоханих необов’язково. Вважається, що подарунок, зроблений власними руками, стає свого роду амулетом, який зберігає любов і ніжність. Тож, пропонуємо вашій увазі майстер-клас по виготовленню чарівних валентинок «З любов’ю в серці», який підготував учитель Леонід Котляров разом з учнями та ученицями Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької облради.

Впевнені, що чудові витвори подарують вам частинку любові дитячих сердець. І попри те, що  цей День закоханих нам доводиться відзначати у нових реаліях  повномасштабної війни в Україні, ми  все одно будемо вірити в кохання! Бо воно таки має силу: підтримує, надихає, додає бажання жити сьогодні та мріяти про завтра.

Не сумнівайтеся у коханні, у перемозі України, у нашому омріяному майбутньому! Ми обов’язково переможемо, і наші воїни повернуться додому, до своїх родин. Сім’ї, роз’єднані війною, об’єднаються. Буде багато радісних сліз, теплих обіймів та щирого кохання, яке подолає усі перешкоди!