Збройні Сили України – це меч і щит нашої країни

Збройні Сили України - це меч і щит нашої країни

Збройні Сили України – це меч і щит нашої країни. 6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України.

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників і захисниць, які до останнього подиху готові захищати Батьківщину. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості й любові до своєї держави, віри в Україну та в її майбутнє.

Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу рідну землю від окупантів, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних cил України у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради  було проведено цикл патріотичних заходів: уроки мужності, години спілкування, виховні бесіди, виставка дитячих малюнків, флешмоби тощо.

До Дня Збройних сил України учні школи взяли участь в обласному патріотичному флешмобі «Тепло мого серця для українського Воїна» від Донецької обласної бібліотеки для дітей та обласному флешмобі «Бій серця в ритмі ЗСУ!» від Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

У відеопривітаннях учні від щирого серця подякували нашим захисникам і захисницям за хоробре служіння державі й українському народу і побажали  усім воїнам, військовослужбовцям, що стоять на захисті України, здоров’я, вірних побратимів, оптимізму, бойової витримки, військової удачі та якнайшвидшого повернення до своїх родин!

Також здобувачі освіти підготували вітальні листи та малюнки для воїнів зі словами щирої подяки за можливість почуватися у безпеці.

На честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави педагог школи Ігор Одинченко разом зі  здобувачами освіти 2-12 класів організував спортивний онлайн-челендж «Слава Україні! Героям слава!», який є яскравим проявом підтримки  наших воїнів-захисників.

Педагог Віталій Янковецький провів  онлайн інформаційно-пізнавальну годину «Збройні сили України – школа мужності та гарту», до якої долучилися класні керівники та учні старших класів. Під час зустрічі учасників ознайомили з історією свята, історією утворення української армії та з її героїчними сторінками. Згадали українських гетьманів, славних козаків, сучасних кіборгів, які самовіддано захищають нашу землю!

Лейтмотивом інформаційно-пізнавальної години  були  слова: «ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист!».

Вітаємо найкращих синів і дочок України з Днем Збройних cил України і бажаємо міцних сил та незламної віри, козацької мужності і найшвидшої перемоги!