Збройні Сили України – це меч і щит нашої країни

Збройні Сили України - це меч і щит нашої країни

Збройні Сили України – це меч і щит нашої країни. 6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України.

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників і захисниць, які до останнього подиху готові захищати Батьківщину. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості й любові до своєї держави, віри в Україну та в її майбутнє.

Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу рідну землю від окупантів, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних cил України у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради  були проведені патріотичні заходи: години спілкування, виховні бесіди, виставка дитячих малюнків, флешмоби тощо.

До Дня Збройних сил України педагог школи Ігор Одинченко разом зі  здобувачами освіти 2-12 класів організував спортивний онлайн-челендж «Слава Україні! Героям слава!», який є яскравим проявом підтримки  наших воїнів-захисників.

Педагог Віталій Янковецький провів  онлайн інформаційно-пізнавальну годину «Збройні сили України – школа мужності та гарту», до якої долучилися класні керівники та учні старших класів. Під час зустрічі учасників ознайомили з історією свята, історією утворення української армії та з її героїчними сторінками. Згадали українських гетьманів, славних козаків, сучасних кіборгів, які самовіддано захищають нашу землю!

Лейтмотивом інформаційно-пізнавальної години  були  слова: «ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист!».

Вітаємо найкращих синів і дочок України з Днем Збройних cил України і бажаємо міцних сил та незламної віри, козацької мужності і найшвидшої перемоги!