Зимова казка зі Святим Миколаєм

Зимова казка зі Святим Миколаєм

Зимова казка зі Святим Миколаєм. Взимку є чимало свят, яких із нетерпінням чекають і діти, і  дорослі.


Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая – свято віри, світла і милосердя.  Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Напередодні цього святкового дня  діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.
І Миколай Чудотворець у чарівну казкову ніч на 19 грудня відвідує кожну оселю, де є маленькі й старші діти, щоб покласти під подушку смаколики і подарувати свято.

 Цього року на дива чекають не лише діти, а й дорослі – кожному з нас хочеться, щоб  якнайшвидше в Україні настав мир та злагода.                                                                                                                            Напередодні Дня святого Миколая здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  писали чудові листи Миколаю Чудотворцю, створювали вітальні листівки, щирі відеопривітання, виготовляли на майстер-класі  новорічну прикрасу «Дзвіночок» (керівник: педагог школи Вікторія Коваленко) і з нетерпінням чекали святкової казки.

І зимова казка завітала 19 грудня до усієї шкільної спільноти: Святий Миколай у відеозверненні привітав кожного вихованця школи, батьків та педагогів і побажав  міцного здоров’я, якісних знань і гарного настрою, й нагадав, що дива трапляються всюди і постійно.

Зимова онлайн-казка «Миколай, ти до нас завітай!», яку разом зі Святим Миколаєм подарували глядачам вихованці школи, педагоги Салюк Н.І, Гладиш Л.Ф., дійсно дозволила зануритись у світ феєричних мрій і дивовижних сподівань! Зі святом! Будьте щасливі! Нехай Миколай  Чудотворець принесе у ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і подарунки! Бережіть себе і близьких, і нехай ваша казка ніколи не закінчується!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *