Святкова майстерня

Взимку є чимало свят, на які з нетерпінням чекають дорослі та діти. Але  свято Миколая Чудотворця – одне з найулюбленіших, з яким пов’язано безліч легенд та переказів.

Цьогоріч в Україні  святкування та вшанування пам’яті християнського святого Миколая  6 грудня.

Цікаво, креативно та весело пройшло свято  Миколая у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради: вчитель Соцька І.В. і педагог-організатор Савіна Н.Ю провели загальношкільний майстер-клас «Будинок у лісі».

Наталія Юріївна розповіла шкільній спільноті про історію та традиції Дня святого Миколая,  благодіяння Миколая Чудотворця,  пояснила, чому Миколай тепер приходить 6 грудня, а не 19-го, і що обов’язково мають зробити батьки та діти, готуючись до свята.

Ірина Всеволодівна  провела майстер-клас із виготовлення  об’ємної новорічної 3-D аплікації «Будинок у лісі»,  під час якого кожен учасник заходу  працював із цікавістю та ентузіазмом, вкладаючи свої творчі здібності у виготовлення святкової композиції.

Натхненно створюючи поробки,  діти та дорослі  насолоджувалися переглядом відеовиступів талановитої молоді нашої школи: пісні «Що приносить Миколай» у виконанні Сікалової Єлизавети,  пісні «Ой, хто, хто, Миколая любить?»  у виконанні Німіча Григорія  та феєрічного  танцю «Янголів» від хореографічного ансамблю «Шоколад» (керівник Гладиш Людмила Федорівна).

Всі учасники майстер-класу отримали яскраві враження та позитивний настрій, адже свято Миколая – це не лише час подарунків та див, а й можливість об’єднатися в креативній спільноті, де кожен може знайти щось особливе та неповторне від творчості та дружнього спілкування. Дякуємо і дітям, і дорослим за участь у заході. Нехай святий Миколай принесе вам  радість, здоров’я, добробут і у вашому житті завжди буде місце для дива!