Святковий випуск шкільних новин «School time»

Святковий випуск шкільних новин «School time». В середині осені на освітян чекає  одне особливе свято – День вчителя.

Цьогоріч  День працівників освіти особливий: українські педагоги продовжують навчати дітей попри війну, обстріли, повітряні тривоги.

До Дня вчителя  шкільна медіагрупа підготувала особливий – святковий випуск шкільних новин «School time».

У четвертому випуску «School time» ведучі  Бєляєв Костянтин (здобувач освіти 9-А класу) та Вінокурова Аріна (здобувачка освіти 11 класу) привітали всіх педагогів із професійним святом, а також розповіли про історію виникнення Дня вчителя.

Слова вдячності та щирої подяки лунали у відеопривітаннях від учнів 2-12 класів, музичних композиціях, поетичні рядках. Дякуємо  Гладиш Людмилі, Савіній Наталі і творчій команді шкільних новин за святковий і креативний випуск новин!