Свято на честь Дня працівників освіти

Свято на честь Дня працівників освіти

Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. 

Ось і цього року 02 жовтня у нашій школі відбулося свято вшанування вчителя.   На честь цього дня всі класи долучилися до участі у виставці вітальних композицій, які стали окрасою першого поверху освітнього закладу.   Батьки школярів початкових класів зустрічали вчителів на шкільному подвір’ї чудовими листівками, а учні вітали педагогів добрими словами та  віршами.

Святковий концерт

Піднесений настрій, радісні усмішки  подарував усім педагогам святковий концерт, на якому учні висловили вдячність своїм наставникам  неперевершеними вокальними номерами, художніми замальовками у форматі відеопривітань.  

Директор школи Нана Вікторівна Ушкалова щиро привітала педагогів школи з професійним святом, наголосивши на тому, що наші вчителі – особистості неординарні, творчі, ерудовані, весь час знаходяться у пошуку чогось нового, цікавого і досконалого.За наполегливу працю, самовідданість освітянській справі, вагомий внесок у навчання і виховання учнів спеціальної школи багато вчителів на святі були нагороджені Почесними грамотами і Подяками.

Почесні гості, ветерани праці Котляров М.В., Волох В.Д. з радістю приєдналися до привітань.

Дякуємо організаторам чудового концерту  за теплі слова, приємні враження й увагу.

Бажаємо всім педагогам щастя, здоров’я, професійного успіху, оптимізму та енергії. І щоб  нелегка педагогічна нива завжди колосилася рясним урожаєм людської вдячності!


Сподобалась стаття? Поділися з друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *