Свято Останнього дзвоника – 2021

Свято Останнього дзвоника – 2021. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини.

29 травня 2021 року для учнів, вчителів та батьків Слов’янської спеціальної школи № 23 свято Останнього дзвоника було особливим і надзвичайно урочистим – ще одна сторінка шкільного життя була прочитана  учнями та вчителями.

Із дотриманням санітарно-епідемічних норм на подвір’ї освітнього закладу  зібралась уся шкільна спільнота. Урочисте свято розпочалось із представлення випускників, для яких цей дзвоник – насправді останній.

Теплі слова, душевні пісні  зробили святкову атмосферу з нотками  мрій про щасливе майбутнє і легким щемом у серці за дитинством. Щирі слова з побажаннями безхмарного майбутнього випускникам сказали директор школи Нана Ушкалова, вихователі, батьки.

Високі досягнення у навчанні

За традицією школи кращі учні за високі досягнення у навчанні, перемоги у творчих конкурсах та онлайн-олімпіадах були нагороджені Похвальними грамотами.

Пролунав останній дзвоник. Випускників покликав у невідомі, незвідані дороги життя! Хай щастить вам усім, дорогі наші випускники!

Бажаємо учням гарних канікул, сповнених новими враженнями та емоціями, а випускникам – успіху у складанні ЗНО, легкої вступної кампанії та світлого майбутнього!