Свято першого дзвоника «Знову вересень кличе нас до школи!»

Свято першого дзвоника «Знову вересень кличе нас до школи!» День Знань – це особливе свято для кожного здобувача освіти: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи.

Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч із друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

І сьогодні, 1 вересня 2021 року, з дотриманням санітарно-епідемічних вимог  Слов’янська спеціальна школа № 23 Донецької обласної ради урочисто зустріла учнів, їх батьків, педагогів і гостей святом Першого дзвоника, який відкриває світ знань та сходження до одвічних життєдайних джерел освіти.

За традицією День знань розпочався з натхненного виконання Гімну нашої держави.

Цей вересневий ранок  був наповнений пісенністю, поетичним словом, артистичною майстерністю учнів.  Святкові дійства були наповнені добром, миром, злагодою, почуттям єдності.

Урочисто-святково звучали побажання школі від директорки  школи  Нани Ушкалової, учнів 10-12 класів.

Для  першокласників шкільна родина сплела чарівний віночок: кожен клас вплітав стрічечку з найкращими побажаннями дітлахам, щоб віночок оберігав і примножував  добро, був їхнім оберегом і помічником. І від фонду Бориса Колеснікова кожен здобувач освіти 1-го класу отримав шкільний ранець.

Флешмоб у вишиванках

Окрасою Дня знань став феєричний флешмоб у вишиванках –  школярі, педагоги та адміністрація школи подарували всім присутнім незабутні враження.

Завершилося свято – довгоочікуваним першим дзвоником. Право дати дзвоник у новому навчальному році надали  учням першого класу та директорці школи Ушкаловій Нані Вікторівні.

Вітаємо всіх із початком 2021-2022 навчального року! Бажаємо нових досягнень і перемог, міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до знань!

Зі святом, дорогі друзі!