Свято шкільного прапора – 2021

Свято шкільного прапора – 2021. Актуальність  духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Основні принципи системи виховання у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради постійно відтворюють і поглиблюють емоційно-естетичний, художньо-творчий,  інтелектуальний компоненти свідомості здобувачів освіти, створюючи належні умови для розвитку  природних задатків і талантів кожного школяра окремо і формування духовного потенціалу майбутнього громадянина  держави в цілому.

Утвердження самобутності школи

З метою утвердження самобутності школи, примноження її традицій та кращих надбань, виховання в учасників навчально-виховного процесу почуття гордості за приналежність до освітнього закладу в кінці травня проводиться Свято шкільного прапора.

Так і цьогоріч, 20 травня учнівський і педагогічний колективи школи були запрошені на Свято шкільного прапора – Свято Гордості, Творчості, Таланту, Успіху, Честі!

Право підняти прапор школи надали випускникам 2021 року ,  здобувачам освіти 12 класу, Торшину Данилу і Багнюк Риммі.

Феєричні танцювальні і вокальні композиції подарували всім присутнім справжній святковий настрій.

Директорка школи Нана Ушкалова привітала учасників освітнього процесу зі Святом шкільного прапора і вручила Грамоти здобувачам освіти за вагомі успіхи у навчанні, спорті і творчості й Подяки батькам школярів за активну участь у житті школи протягом цього навчального року.