Свято шкільного прапора

Прапор свій здіймаємо гордо!
Ми з ним дужі і єдині!
Ми веселі, дружні, творчі!
І пишалося кожне село.
Ми найкращі в Україні!

Такими чудовими рядками 19 травня 2019 року розпочалося у нашій школі Свято шкільного прапора.

Почуття патріотизму

З метою виховання у членів шкільного колективу почуття патріотизму, національної свідомості, належності до рідної землі та свого народу, політичної та правової культури, гордості за приналежність до навчального закладу, що має славну історію та традиції, 19 травня 2017 року започатковане це особливе свято.

Цього року право підняти прапор школи надалося учневі 12 класу Гіренкову Андрію і президенту шкільної дитячої організації «Веселка», учневі 11 класу Шиканяну Данилу.

Після урочистого підняття прапора адміністрацією школи були вручені численні грамоти найактивнішим, найталановитішим учням і подяки батькам вихованців.

« of 2 »

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!